5 ознак того, що ви вже перехворіли коронавірусом: неочевидно, але факт

5 ознак того, що ви вже перехворіли коронавірусом. Деякі симптоми могли проявлятися поодинці, не викликаючи тим самим ніяких підозр, але в цей момент ваш організм міг боротися з COVID-19.

В очікуванні другої хвилі COVID-19 є час здати тест на наявність антитіл в крові, адже цілком можливо, що у вашому випадку хвороба протікала безсимптомно. Читайте в нашому матеріалі 5 ознак того, що ви вже перехворіли коронавірусом.

Зараз дуже багато медиків припускають ймовірність того, що ще до початку масової пандемії більша частина людей могла встигнути заразитися коронавірусною інфекцією і одужати від неї. Причому цього можна було й не помітити, оскільки далеко не всі переносять захворювання важко.

Знання характерних симптомів легкої форми COVID-19 допоможе своєчасно виявити хворого та ізолювати його від інших. Справа в тому, що небезпека для всіх, хто входить до групи ризику, представляють саме пацієнти, які переносять хворобу на ногах. Крім того, аналізуючи свій стан, ви можете пройти тест на антитіла.

Проверка температуры во время пандемии COVID-19
Перевірка температури під час пандемії COVID-19

5 ознак того, що ви вже перехворіли коронавірусом

Тож почнемо:

  1. Тимчасова втрата нюху, ще це явище називають аносмією. Цей симптом легко переплутати зі звичайною закладістю носа, проте в даному випадку проблеми з нюхом супроводжуються повною відсутністю нежитю. Тобто дихає людина нормально, але запахи не розрізняє.
  2. Розлад шлунка, який може проявлятися нудотою, ріжучим болем в животі, діареєю, блювотою і запорами. Виявилося, що збудник COVID-19 може вражати слизову шлунка, провокуючи таким чином інтоксикацію продуктами своєї життєдіяльності.
  3. Постійна втома. Протягом дня інфіковані відчувають млявість і відчуття втоми через те, що організм мобілізує всю енергію на боротьбу з патогеном.
  4. Кон’юнктивіт. У деяких прихована форма коронавірусу дає про себе знати безпричинним запаленням слизової очей, що супроводжується печінням, почервонінням, скупченням гною в куточках і свербінням.
  5. Висип на шкірі або втрата пігменту на нігтях рук і ніг. Останнім часом все частіше пацієнти повідомляють про появу висипу між пальців ніг при відсутності будь-яких інших ознак хвороби. Вчені на даний момент не знають, з чим пов’язаний прояв даного симптому.

Поделитесь этой статьей

Сейчас читают

Коронавирус у Дональда Трампа

Моноклональные антитела: все об экспериментальном лечении Дональда Трампа

В бюллетене, разосланном для прессы, Шон Конли, врач Белого дома, подробно рассказал о различных лекарствах, прописанных президенту С
Элизабет и ее брат

Мама девочки, умершей от коронавируса, призывает носить маски

После смерти ее 12-летней дочери от коронавируса, женщина из Флориды призывает людей носить маски и «найти любовь и сострадание друг к другу».
Мигрень

Продукты, которые могут вызвать головную боль

Многие вещи могут вызвать приступ мигрени, в том числе то, что мы едим и пьем. Ниже список продуктов, которые могут поспособствовать появлению головной боли.
Карантин продлевают

На карантине до нового года: Кабмин продил сроки адаптивного карантина

Кабмин продлил адаптивный карантин, правда с некоторыми изменениями. Подробности читайте далее.
Приводим в норму артериальное давление

Топ способов, как привести давление в норму без лекарств

Высокое кровяное давление - тихий убийца, который может нанести вред всему телу, оставаясь при этом совершенно незамеченным.

Последние новости